Меню
Меню

Сортиране

Категории

Производители

Вид

Ценови диапазон

Гаранция
Опаковка

Температура

ПарацетаМакс таблетки (ParacetaMax)
Watermark
(0.0)
ПарацетаМакс 500 mg таблетки/ ParacetaMax 500 mg tablets 1. Състав Една таблетка ПарацетаМакс съдържа активното ...
2,10 лв.
Аналгин (Analgin) таблетки 500мг x20
Watermark
(0.0)
Аналгин таблетки съдържа Metamizole (Метамизол). Analgin има обезболяващо и температуропонижаващо действие. ...
2,10 лв.
Панадол Оптизорб таблетки x12 (Panadol Optizorb таблетки)
Watermark
(0.0)
Панадол Оптизорб (Panadol Optizorb) 500 mg филмирани таблетки 1. Състав: Всяка таблетка съдържа активнoто вещество: ...
от 2,20 лв.
Ефералган за Деца сироп (Efferalgan Pediatric)
Watermark
(0.0)
Ефералган сироп съдържа Paracetamol (Парацетамол). Лекарствен продукт без лекарско предписание! Преди употреба ...
3,00 лв.
Аналгин Хин таблетки 250мг (Analgin Chin)
Watermark
(0.0)
Аналгин Хин съдържа активно вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). ...
3,20 лв.
Аспирин Ултра таблетки 500мг (Aspirin ULTRA)
Watermark
(0.0)
Аспирин Ултра 500 mg обвити таблетки съдържа ацетилсалицилова киселина. Ацетилсалициловата киселина е аналгетик ...
от 3,45 лв.
Аналгин Макс сашета 1000мг x6 (Analgin Max сашета)
(0.0)
Аналгин Макс съдържа Metamizole (Метамизол). Това лекарство притежава силно изразен болкоуспокояващ и ...
от 3,99 лв.
Диалгин сашета 1000мг (Dialgin сашета)
Watermark
(0.0)
Диалгин сашета съдържа активната съставка метамизол натрий (metamizole). Всяко прахче съдържа 1000 mg метамизол. ...
4,30 лв.
Миг-400 таблетки (MIG-400 таблетки)
Watermark
(0.0)
МИГ-400®400 mg филмирани таблетки MIG-400®400 mg film-coated tablets 1. Състав МИГ-400® съдържа ...
4,90 лв.
Алка-Зелцер таблетки (Alka-Seltzer)
Watermark
(0.0)
Алка-Зелцер е аналгетично, антипиретично и противовъзпалително лекарство (нестероидно ...
4,98 лв.
Саридон таблетки (Saridon)
Watermark
(0.0)
Саридон съдържа парацетамол, пропифеназон и кофеин и може да бъде приеман от възрастни и юноши над 12 години за ...
4,99 лв.
Ефералган супозитории 150 мг (Efferalgan свещички)
Watermark
(0.0)
Ефералган супозитории съдържат 150мг Paracetamol (Парацетамол). Ефералган супозитории 150мг се прилага лечение ...
4,99 лв.
Аналгин капки (Analgin drops)
Watermark
(0.0)
Аналгин капки съдържа активно вещество метамизол, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен ...
5,40 лв.
Ефералган супозитории 300 мг (Efferalgan свещички)
Watermark
(0.0)
Ефералган супозитории 300мг съдържат Paracetamol (Парацетамол). Лекарствения продукте показан за лечение на ...
5,99 лв.
Аспирин С ефервесцентни таблетки 400мг/240мг (Aspirin C)
Watermark
(0.0)
АСПИРИН C съдържа ацетилсалицилова киселина и аскорбинова киселина - активни вещества - и може да бъде приеман от ...
от 6,50 лв.
Нурофен Експрес капсули (Nurofen Express)
Watermark
(0.0)
Нурофен (Nurofen) Експрес меки капсули 200мг  е лекарствен продукт, отпускан без рецепта. Съдържа активната ...
7,10 лв.
Нурофен за Деца сироп Ягода (Nurofen Children)
Watermark
(0.0)
Съдържа Ибупрофен (Ibuprofen). ЛИСТОВКА ЗА ПАЦИЕНТА ОТ ИАЛ
7,20 лв.
Нурофен за Деца сироп Портокал (Nurofen Children)
Watermark
(0.0)
Нурофен (Nurofen) за деца 100мг/5 мл перорална суспензия е лекарствен продукт,отпускан без рецепта. Предназначен е ...
7,20 лв.
Панадол Бебе суспензия 120мг/5мл 100мл (Panadol Baby)
Watermark
(0.0)
Панадол Бебе сироп съдържа 120мг парацетамол (paracetamol) в 5мл.  Panadol Бебе има аналгетично и ...
7,70 лв.
Ибупром Спринт МАКС капсули (Ibuprom Sprint MAX)
Watermark
(0.0)
Ибупром Спринт МАКС 400 mg меки капсули/Ibuprom Sprint MAX 400 mg caupsules,soft 1. Какво представлява Ибупром ...
8,50 лв.
Фервекс за Възрастни таблетки (Fervex таблетки за възрастни)
(0.0)
Фервекс за възрастни съдържа Paracetamol (Парацетамол), Chlorphenamine maleate (Хлорфенамин малеат), Ascorbic acid ...
8,50 лв.
Нурофен таблетки 200 мг 12 броя (Nurofen)
Watermark
(0.0)
Нурофен (Nurofen) таблетки 200 мг е лекарствен продукт, отпускан без рецепта. Всяка таблетка съдържа 200 мг ...
8,80 лв.
Аспирин С Форте ефервесцентни таблетки 800мг/480мг x10 (Aspirin C Forte)
Watermark
(0.0)
Аспирин С Форте съдържа: ацетилсалицилова киселина, която облекчава болката и понижава температурата аскорбинова ...
9,99 лв.
Нурофен за Юноши сироп Ягода (Nurofen Junior)
Watermark
(0.0)
Съдържа Ибупрофен (Ibuprofen).
9,99 лв.
Нурофен за Юноши сироп Портокал (Nurofen Junior)
Watermark
(0.0)
Нурофен (Nurofen) за Юноши 200мг/5мл 100мл е лекарствен продукт, предзначен за деца на възраст между 6 (шест) и 12 ...
9,99 лв.
Терафлу Простуда и Грип Усилена формула 14 сашета (Theraflu)
Watermark
(0.0)
Състав на Терафлу Усилена формула сашета: Всяко прахче Терафлу Усилена формула съдържа 650мг Парацетамол ...
от 10,10 лв.
Електронен термометър Prolife PDT150
Watermark
(0.0)
Достъпен и точен електронен термометър на Prolife. Измерва температурата за 60 секунди. Медицинско изделие с висока ...
10,30 лв.
Нурофен за Юноши Портокал меки капсули за дъвчене (Nurofen Junior меки капсули)
Watermark
(0.0)
Нурофен за Юноши меки капсули за дъвчене съдържат ибупрофен (ibuprofen). Капсулите са с приятен портокалов вкус. ...
10,50 лв.
Аспирин Комплекс Топла напитка саше (Aspirin Complex HOT)
Watermark
(0.0)
АСПИРИН КОМПЛЕКС ТОПЛА НАПИТКА има болкоуспокояващи, противовъзпалителни свойства, понижава повишената температура ...
12,30 лв.
Електронен термометър Thermoval Rapid
Watermark
(0.0)
Електронен термометър за лесно и точно измерване на телесната температура, подходящ за цялото семейство. Отличава ...
14,60 лв.
Електронен термометът за Деца Thermoval Kids
(0.0)
Елекронен термометър за деца в два варианта - за момче и за момиче. Бързо измерване, широк дисплей и цветни ...
14,99 лв.
Инфрачервен безконтактен термометър Wellion
(0.0)
Инфрачервен термометър за измерване на телесна температура на чело и ухо. Характеристики: 1. Безконтактно измерване ...
77,90 лв.

Температура

Селекция от термометри за телесна температура - точни и надеждни.
Сравнение на продукти