Обади ни се
02 961 32 36

Меню
Меню

Аспирин С ефервесцентни таблетки 400мг/240мг (Aspirin C)

При простуда или грип за симптоматично облекчаване на болка и повишена температура

Аспирин С ефервесцентни таблетки 400мг/240мг (Aspirin C)

При простуда или грип за симптоматично облекчаване на болка и повишена температура

Категория: Настинка Производител: Bayer (Байер)
Моля, първо изберете разновидност.
6,50 лв. В склад
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
В склад
Изберете нас защото:
  • 97% от клиентите ни са Доволни от обслужването,
  • 99% от нашите клиенти биха ни Препоръчали на техен познат.

АСПИРИН C съдържа ацетилсалицилова киселина и аскорбинова киселина - активни вещества - и може да бъде приеман от възрастни и юноши над 12 години за облекчаване симптомите при главоболие, зъбобол, болки в гърлото, менструални болки, мускулни и ставни болки, болка в гърба, леки артритни болки.

Приложение Винаги приемайте Aspirin C точно както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.

Препоръчителната доза е: 1-2 ефервесцентни таблетки като еднократна доза, която при необходимост може да се повтаря на интервали от 4-8 часа. Не трябва да се превишава максималната дневна доза от 10 ефервесцентни таблетки (4 g ацетилсалицилова киселина).

Ацетилсалициловата киселина не трябва да се приема повече от 3 дни за понижаване на повишена температура (като антипиретик) и повече от 5 дни като аналгетик без консултация с лекар.

За перорално приложение. Ефервесцентните таблетки се разтварят във вода преди да се приемат.

Употребата на ацетилсалицилова киселина в комбинация с аскорбинова киселина не се препоръчва при деца под 12-годишна възраст, освен по изрично лекарско предписание.

Активни вещества: Всяка ефервесцентна таблетка съдържа ацетилсалицилова киселина 400 mg и аскорбинова киселина 240 mg.

За пълния списък на помощните вещества, моля прочетете листовката.

Лекарствен продукт без лекарско предписание. Преди употреба прочетете листовката.

Притежател на разрешението за употреба: Байер България ЕООД, ул. „Резбарска“ № 5, 1510 София, България, тел.: +359 2 4247 280; факс: +359 2 814 01 09.

www.aspirin.bg

Лекарствен продукт без лекарско предписание! 
Преди употреба прочетете листовката! 
 
Съобщаване на нежелани лекарствени реакции: 
Ако сте получили някаква нежелана лекарствена реакция от Аспирин С еф. таблетки, уведомете Вашия лекар, фармацевт или медицинска сестра. 

Формуляр за съобщаване на нежелани лекарствени реакции от немедицински лица. 

Съобщавайки за нежелани реакции, давате своя принос за събиране на повече информация относно безопасността на Aspirin C еф. таблетки. 

Прочетете защо е важно да съобщавате за НЛР.

2017 година Bayer отпразнува 120 години от създаването на Аспирин (Aspirin).
В брошурата ще видите историята на този велик продукт:

 

Аспирин С ефервесцентни таблетки 400мг/240мг (Aspirin C)

Аспирин С ефервесцентни таблетки 400мг/240мг (Aspirin C)

6,50 лв. В склад
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
Сравнение на продукти