Меню
Меню

Аспирин Комплекс Топла напитка саше x10 (Aspirin Complex HOT)

Топла напитка за лечение на симптомите на простуда

Аспирин Комплекс Топла напитка саше (Aspirin Complex HOT)
Watermark

Аспирин Комплекс Топла напитка саше x10 (Aspirin Complex HOT)

Топла напитка за лечение на симптомите на простуда

Категория: Настинка Производител: Bayer (Байер)
Моля, първо изберете разновидност.
12,30 лв. В склад
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
В склад
реклама

АСПИРИН КОМПЛЕКС ТОПЛА НАПИТКА има болкоуспокояващи, противовъзпалителни свойства, понижава повишената температура и отпушва носа.

Aspirin Complex HOT Drink съдържа две активни вещества: ацетилсалицилова киселина и псевдоефедринов хидрохлорид.

АСПИРИН КОМПЛЕКС топла напитка се използва за симптоматично лечение на назална/синусна конгестия (риносинуит), и болка и повишена температура, свързани с общи простудни и/или грипоподобни симптоми.

Приложение

Перорално приложение.

Възрастни и юноши (над 16 годишна възраст): съдържанието на 1-2 сашета Aspirin Complex HOT Drink се изсипва в чаша хладка вода, но не гореща, и се разбърква добре. Пероралната суспензия се оставя да изстине до съответна температура преди приемане. Изпийте веднага съдържанието на чашата. Внимание: гранулите не се разтварят напълно. Ако е необходимо, препоръчителната доза може да бъде повторена през 4-8 часов интервал.

Общата дневна доза не бива да надхвърля 6 сашета (еквивалентни на 3000 mg ацетилсалицилова киселина/180 mg псевдоефедринов хидрохлорид).

Не приемайте това лекарство повече от 3 дни, без да се посъветвате с Вашия лекар. Винаги приемайте това лекарство точно както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.

Активни вещества: Всяко саше съдържа 500 mg ацетилсалицилова киселина и 30 mg псевдоефедринов хидрохлорид.

За пълния списък на помощните вечества, моля прочетете листовката.

Притежател на разрешението за употреба: Байер България ЕООД, ул. „Резбарска“ № 5, 1510 София, България, тел.: +359 2 4247 280; факс: +359 2 814 01 09.

www.aspirin.bg

Лекарствен продукт без лекарско предписание! 
Преди употреба прочетете листовката! 

Съобщаване на нежелани лекарствени реакции:
 
Ако сте получили някаква нежелана лекарствена реакция от Аспирин Комплекс ХОТ сашета, уведомете Вашия лекар, фармацевт или медицинска сестра. 

Формуляр за съобщаване на нежелани лекарствени реакции от немедицински лица. 

Съобщавайки за нежелани реакции, давате своя принос за събиране на повече информация относно безопасността на Aspirin Complex HOT. 

Прочетете защо е важно да съобщавате за НЛР. 

2017 година Bayer отпразнува 120 години от създаването на Аспирин (Aspirin).
В брошурата ще видите историята на този велик продукт:

 

Ревюта


Аспирин Комплекс Топла напитка саше x10 (Aspirin Complex HOT)

Аспирин Комплекс Топла напитка саше x10 (Aspirin Complex HOT)

12,30 лв. В склад
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
Сравнение на продукти