Меню
Меню
Парацетамол Екофарм таблетки 500мг x20 (Paracetamol Ecopharm)

 

Парацетамол Екофарм (Paracetamol Ecopharm) таблетки 500мг x20
Watermark

Парацетамол Екофарм таблетки 500мг x20 (Paracetamol Ecopharm)

 

Категория: Противовъзпалителни и обезболяващи за пиене Производител: Ecopharm (Екофарм)
Моля, първо изберете разновидност.
1,90 лв. В склад
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
В склад

Парацетамол Екофарм съдържа Парацетамол (Paracetamol).

Лекарствен продукт без лекарско предписание!
Преди употреба прочетете листовката!

Ревюта


Парацетамол Екофарм таблетки 500мг x20 (Paracetamol Ecopharm)

Парацетамол Екофарм таблетки 500мг x20 (Paracetamol Ecopharm)

1,90 лв. В склад
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
Сравнение на продукти