Обади ни се
02 961 32 36

Меню
Меню

Саридон таблетки x10 (Saridon)

Главоболие, зъбобол, менструално неразположение и други болки

Саридон таблетки (Saridon)
Watermark

Саридон таблетки x10 (Saridon)

Главоболие, зъбобол, менструално неразположение и други болки

Моля, първо изберете разновидност.
4,99 лв. В наличност
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
В наличност
Изберете нас защото:
  • 97% от клиентите ни са Доволни от обслужването,
  • 99% от нашите клиенти биха ни Препоръчали на техен познат.

Саридон съдържа парацетамол, пропифеназон и кофеин и може да бъде приеман от възрастни и юноши над 12 години за облекчаванe на болки при главоболие, зъбобол, менструално неразположение, следоперативна или ревматична болка.

При настинки и грип за облекчаване на болки и температура.

Приложение: Винаги приемайте Saridon точно както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.

За възрастни препоръчителната доза е: 1-2 таблетки.

Употреба при деца над 12 години: дневната препоръчителна доза е 1 таблетка.

При нужда може да вземете до три еднократни дози в рамките на 24 часа.

Приемайте таблетките с достатъчно количество вода или друга течност. Придържайте се към дозата, отбелязана на опаковката или предписана от лекаря. Ако прецените, че ефектът на лекарството е прекалено силен или прекалено слаб, консултирайте се с Вашия лекар. Не приемайте Саридон в дози по-високи от указаните в тази листовка. Както и при останалите аналгетици, Саридон не трябва да се прилага редовно за дълъг период от време, освен ако не сте под лекарско наблюдение.

Активни съставки: Всяка таблетка съдържа парацетамол 250 mg пропифеназон, 150 mg, кофеин 50 mg.

За пълния списък на помощните вещества, моля прочетете листовката.

Притежател на разрешението за употреба: Байер България ЕООД, ул. „Резбарска“ № 5, 1510 София, България, тел.: +359 2 4247 280; факс: +359 2 814 01 09.

Лекарствен продукт без лекарско предписание! Преди употреба прочетете листовката! 

Съобщаване на нежелани лекарствени реакции:
 
Ако сте получили някаква нежелана лекарствена реакция от Саридон таблетки, уведомете Вашия лекар, фармацевт или медицинска сестра. 

Формуляр за съобщаване на нежелани лекарствени реакции от немедицински лица. 

Съобщавайки за нежелани реакции, давате своя принос за събиране на повече информация относно безопасността на Saridon таблетки. 

Прочетете защо е важно да съобщавате за НЛР. 

Саридон таблетки x10 (Saridon)

Саридон таблетки x10 (Saridon)

4,99 лв. В наличност
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
Сравнение на продукти